Kontakt medarbejdere

Herunder finder du en liste med kontaktinfo på alle medarbejdere i Hus Forbi.
Alle medarbejdere modtager dagligt mange opkald. Orienter dig først her på hjemmesiden eller på Ingen over Fællesskabet for at se om du kan finde svar på dine spørgsmål. Mangler du stadig svar, så ring til den rette afdeling.

Salgsafdeling Vest:
Hovednummer: 71927474 mail: jylland@husforbi.dk
Stinne, tlf 93100050 mail: stinne@husforbi.dk
Salgsafdeling Øst:
Daniel, tlf 52409069, mail: daniel@husforbi.dk

Mobile Pay – tirsdag og torsdag:
Stine, Tlf 23874124, mail: stine@husforbi.dk

Digital redaktion:
Signe, tlf 53760479, mail: signe@husforbi.dk
Markus, tlf 53730490, mail: markus@husforbi.dk
Josefine, mail: josefine@husforbi.dk
Sofie, mail: sofie@husforbi.dk

Avis redaktion:
Poul, tlf 52409079, mail: poul@husforbi.dk
Peter, tlf 53730494, mail: peter@husforbi.dk
Jonas, mail: stud-redaktion@husforbi.dk

Pant for Pant:
Ali, tlf 31320055 mail: ali@pantforpant.dk
Michelle, tlf 53730488 mail: michelle@pantforpant.dk

Tur på Kanten:
Bent, tlf 51338128 mail: bent@husforbi.dk

Bogholderi:
Hanne, tlf 52409089, mail: hanne@husforbi.dk
Louise, tlf 93405240, mail: louise@husforbi.dk

Tøjlager – helst SMS eller mail:
Lene, tlf 71724319, mail: lager@husforbi.dk

Ledelse:
Sekretariatsleder: Brian, mail brian@husforbi.dk
Formand: Simon, mail formand@husforbi.dk